Başkan Dinç iftar yemeği dağıttı

Geleneksel Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında yüzlerce kişiyi aynı iftar sofrasında buluşturan Başkan Dinç, kazanların başına geçti ve vatandaşlara yemek dağıttı.

Şehrin iki farklı noktasında kurulan iftar çadırlarını ziyaret eden Belediye Başkanı İrfan Dinç, kurulan masalarda iftar saatini bekleyen vatandaşları selamlayarak onlarla sohbet etti. Kolları sıvayarak kazanların başına geçen Dinç, vatandaşlara kendi elleri ile yemek dağıttı. İftar vaktinin yaklaşması ile sıraya giren yüzlerce kişi, iftar yemeğini Başkan Dinç’in elinden aldı.

Tabldotlara tek tek yemek dolduran Dinç, 7’den 70’e herkesi buluşturan iftar sofralarının birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma duygularını pekiştirdiğini belirterek Ramazan ayının maneviyatını vatandaşlar ile paylaşmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti. Dinç, “Hizmetin şekli önemli değil, biz hizmet için her yerdeyiz. Önemli olan Çankırı’ya yatırım ve Çankırı halkına hizmet etmektir” dedi.

Dinç, etrafını saran çocuklar ile tek tek ilgilenerek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir önceki yazımız olan Bu da "Çöp Taksi" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir