Başkanlığa desek için Türkiye turuna çıktı

DSP genel başkan adaylarından Erol Özavcı, Güçlü bir Türkiye için evet kampanyasına destek amacıyla Türkiye turuna başladı.
Kocaeli’nden başladığı Türkiye turunda birçok kente uğrayıp referandum için evet oyu isteyen Özavcı, Çankırı ziyaretinde anayasa değişikliğine dair yapılacak referandumda, evet kampanyasına destek vermek için Türkiye’yi karış karış gezeceğini anlattı.
Şu ana kadar birçok ili ziyaret edip binlerce kilometre yol yaptığını anlatan Özavcı, amacının güçlü bir Türkiye’nin inşasına destek vermek olduğunu kaydetti.
Referanduma destek için özel olarak süslediği aracıyla gezdiği kentlerde bütün dikkatleri üzerine çeken Özavcı, hava şartlarına bağlı olarak tüm Türkiye’yi ziyaret etmeyi planladığını aktardı.
Çankırı’dan Çorum’un Osmancık ilçesine giden Özavcı, seçimlerde AK Parti’ye destek için daha önce de Türkiye turuna çıkmıştı.

Bir önceki yazımız olan Çankırı’da aydınlatma direkleri bakıma alındı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir