Şampiyon güreşçi başarıya doymuyor

Çankırı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü güreşçilerinden Seyfullah Karadeniz, İşitme Engelliler Türkiye Güreş Şampiyonası Büyükler Kategorisi Grekoromen Stil 85 kg’da Türkiye Şampiyonu oldu.
Samsun’da 9-12 Şubat tarihleri arasında düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Güreş Şampiyonası’nda, Çankırı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün şampiyon güreşçisi Seyfullah Karadeniz, altın madalyalarına bir yenisini daha ekleyerek şampiyonluk serisini devam ettirdi.

Başkan Dinç ödüllendirdi
Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç tarafından makamında kabul edilen Seyfullah Karadeniz, Dünya ikincisi ve Avrupa Şampiyonu olarak adından söz ettirmesinin ardından, bu yıl da Samsun’da düzenlenecek Olimpiyat Şampiyonası’nda altın madalya için yarışarak zirvede yer almak istediğini belirtti.
Elde edilen başarılardan dolayı büyük onur ve gurur duyduğunu ifade eden Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç ise, “Sizin her başarınız, her azminiz bize güç veriyor. Amatör branşlarda kulübümüz sporcuları vesilesi ile Çankırımızın adı daha güçlü anılıyor. Sizlerle gurur duyuyorum. Allah nasip ederse Olimpiyat Şampiyonası’nda izleyici olarak en büyük destekçiniz olmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Engelliler el emeklerini sergiledi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir