Türkiye’nin en küçük ilçesindeki çocukları mutlu ettiler

İstanbul Çankırılılar Dernekler Federasyonu (ÇANDEF) Gençlik Kolları, başlattıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında Çankırı’nın Bayramören ilçesindeki çocuklar için bir eğlence programı düzenledi.
Türkiye’nin en küçük ilçesi olarak tanınan Bayramören ilçesindeki öğrenciler için bir program organize edip, öğrencilere çeşitli hediyeler sunan ÇANDEF Gençlik Kolları öneticileri, amaçlarının bir farkındalık oluşturmak olduğunu söylediler.
ÇANDEF Gençlik Kolları Başkanı Başkanı Yahya Güler, Türkiye’nin en küçük ilçesi olarak tanınan Bayramören’deki öğrencileri ziyaret etmek istediklerini ve arkadaşları ile böyle bir proje geliştirdiklerini anlattı.
Yönetimindeki tüm arkadaşlarının büyükşehirlerde yaşayan ve memleket özlemi çeken insanlar olduğuna vurgu yapan Güler, bu proje ile hem hasret giderdiklerini, hem de öğrencileri sevindirdiklerini bildirdi.
Güler, Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu da katıldı.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu Rektör Vekili Aydınlı’yı Ziyaret Etti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir